Cennik skupu palladu

Aktualny na dzień: 19.10.2019

ZŁOM PALLADU Pd

Cena PLN/g
  1. Pallad 99%

    158,00


Prowadzimy skup palladu w Rzeszowie. Skupujemy pallad w różnych formach: blaszki palladowe, kondensatory, stopy palladowe, druty, siatki palladowe. Oferujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny.

Pallad jest jednym z droższych metali z grupy platynowców. Historia cenowa tego surowca jest bardzo interesująca – początkowo bowiem wyceniany był na bardzo niskim poziomie. Z czasem jednak poziom cenowy surowca wzrósł niemalże do połowy wartości platyny.

Pallad to pierwiastek, który w przyrodzie występuje tylko w stopach platyny. Z kolei w przemyśle uzyskuje się go poprzez proces rafinacji platyny. Jest to metal, który znajduje zastosowanie między innymi w produkcji biżuterii, precyzyjnych instrumentów czy też elementów odzieżowych. Metal ten znajduje szerokie zastosowanie, kiedy jest w postaci stopu platyny.

Jeżeli więc posiadasz złom palladu pod jakąkolwiek postacią i nie wiesz co z nim zrobić – zapraszamy do naszej placówki. Za pozostawiony złom otrzymasz korzystne wynagrodzenie.

Szybki kontakt

Wybierz jedną z poniższysz
form kontaktu

Skup

+48 730 000 560

Biuro

+48 17 77 88 470

Formularz kontaktowy

Masz uwagi?

Jeśli masz uwagi lub uważasz że coś poszło nie tak podczas transakcji z Naszą firmą, napisz nam to anonimowo:

Formularz uwag
\