Cennik skupu platyny

Aktualny na dzień: 19.10.2019

ZŁOM PLATYNY Pt

Cena PLN/g
  1. Platyna tygle, siatki, blaszki,

    89,00

  2. Platyna drut z termopar (typ S i R)

    110,00

  3. Rod, Iryd, Ren, Ruten do wyceny. Skontaktuj się z Biurem Handlowym

    0,01

 

Zajmujemy się skupem złomu platyny. Skupujemy złom platynowy pod różną postacią – począwszy od drutów i blaszek, poprzez siatki, tygle, aż po platynową biżuterię.

Platyna jest jednym z najdroższych metali szlachetnych, niejednokrotnie nazywana „białym złotem”. W historii tego wysokiej jakości metalu już niejednokrotnie zdarzało się tak, że jego cena przewyższała cenę złota. Platyna z powodzeniem wykorzystywana jest w jubilerstwie, przemyśle, jak również w medycynie. Metal ten nie powoduje uczuleń w przeciwieństwie na przykład do srebra, dlatego platynowa biżuteria cieszy się sporym powodzeniem u osób z alergiami. Szczególną właściwością platyny jest również to, że nie wchodzi ona w reakcje z większością metali, kwasów oraz gazów. Stąd też duża popularność zastosowania tego surowca jako katalizator w przemyśle chemicznym i ciężkim.

 

Zapraszamy do naszego punktu – oferujemy swoje usługi klientom indywidualnym, jak też przedsiębiorstwom. Jesteśmy profesjonalnym skupem platyny w Rzeszowie, który oferuje bardzo korzystne ceny.

Szybki kontakt

Wybierz jedną z poniższysz
form kontaktu

Skup

+48 730 000 560

Biuro

+48 17 77 88 470

Formularz kontaktowy

Masz uwagi?

Jeśli masz uwagi lub uważasz że coś poszło nie tak podczas transakcji z Naszą firmą, napisz nam to anonimowo:

Formularz uwag
\