O firmie

Przedsiębiorstwo E-ZŁOM.PL funkcjonuje na rynku polskim od 2007 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji różnorodnych materiałów wtórnych. Posiadamy ściśle ugruntowaną pozycję oraz wyróżniamy się spośród konkurencji rzetelnością, szybkością oraz sprawnością realizacji wszelkich powierzanych nam zleceń. Rozwijamy się prężnie, bezustannie poszerzając zakres świadczonych przez nas usług. Stanowimy wiodącą markę. Handlujemy odpadami metalowymi, złomem elektronicznym i podzespołami komputerowymi. W szczególności proponujemy skup oraz sprzedaż metali szlachetnych i surowców rzadkich. Z naszej oferty korzystają zarówno Klienci krajowi jak i zagraniczni. Stabilność swej firmy osiągnęliśmy poprzez intensywną pracę oraz grono wykwalifikowanych specjalistów.


Nasza praca w praktyce opiera się na kilku poszczególnych etapach uwzględniających odkupienie danych surowców po atrakcyjnych stawkach cenowych, dokładne zważenie nabytych odpadów, ich utylizację, a następnie fachowy recykling.

Dla tych, którzy nie mają możliwości dostarczenia określonych materiałów osobiście, oferujemy indywidualne dotarcie do danego miejsca wyznaczonego przez Klienta oraz odbiór konkretnych przedmiotów transakcji. W tym celu dysponujemy bowiem odpowiednimi pojazdami osobowymi ciężarowymi, busami oraz lawetami. Istnieje również opcja wykonania demontażu elementów złomowych bezpośrednio u Klienta. By przeprowadzić to sprawnie oraz bezproblemowo korzystamy z profesjonalnego spektrometru.

Za sprzedawane nam metale proponujemy wybraną przez Klienta formę płatności – gotówką lub na wskazany rachunek bankowy. W trakcie dokonywania określonych transakcji, pozostajemy otwarci na wszelkie Państwa życzenia i sugestie. Przyjmujemy dowolne ilości złomu. Dysponujemy zaświadczeniami pozwalającymi nam na handel elementami metalowymi, ich bezpieczną przewózkę oraz utylizację. Po dopełnieniu wszelkich formalności wystawiamy karty odpadów. Starając się jak najlepiej chronić otaczające nas środowisko, stawiamy na wysoką jakość naszego działania.

Nawiązujemy trwałą współpracę z wszelkimi podmiotami prywatnymi oraz instytucjami państwowymi.

Nasza oferta:

 

 

 

 

Szybki kontakt

Wybierz jedną z poniższysz
form kontaktu

Skup

+48 730 000 560

Biuro

+48 17 77 88 470

Formularz kontaktowy

Masz uwagi?

Jeśli masz uwagi lub uważasz że coś poszło nie tak podczas transakcji z Naszą firmą, napisz nam to anonimowo:

Formularz uwag
\